Apie mus

Itinskubi.lt – tai neformali virtuali erdvė kur apjungiamos visos medicinos sritys, visų medicinos sričių urgentinės būklės. Čia naudingos informacijos ras tiek medikas, tiek su medicina nesusijęs žmogus.
Čia gali ieškoti ir rasti atsakymų, nuo to ką daryti jei nusideginai pirštą verdančiu vandeniu iki blogiausio galimo scenarijaus – ką daryti jei patekai į situaciją kurioje žmogų ištiko klinikinė mirtis?
Čia gydytojas specialistas (nesvarbu kokios srities jūs esate) gali sužinoti išties įdomių, naujausių ir senai žinomų faktų, bei galimų sprendimų ir gydymo gairių ištikus netikėtumams gydymo procese.

Kodėl mumis ir čia pateikiama informacija verta pasitikėti?

Informacija renkama ir rašoma praktikuojančių medikų, bei nuolat susiduriančių su skubios medicinos būklėmis.

Kas tie mes? Kodėl Forces?

Mums patinka žodis JĖGA. Skubioje medicinoje reikia jėgos, pajėgų, energijos. Energijos, kad galėtume efektyviai padėti pacientams, pasidalintume veiksminga patirtimi su kolegomis, kad nuolatos tobulėtume. Emergency Medicine Forces yra visi, kurie nori susivienyti dėl bendro tikslo – efektyviai padėti pacientui.

Ko mes siekiame?

Kad bet kuris žmogus patekęs į med. pagalbos reikalaujančią situaciją žinotų kaip ją suteikti prieš perimant specialistams.
Kad kiekvienas gydytojas ir nesvarbu, ar jūs skubios medicinos gydytojas, ar šeimos gydytojas, ar kardiologas, ar odontologas… visi mes žinotume ką daryti jei pacientą ištiko kritinė ar kitos skubios medicinos pagalbos reikalaujanti būklė.
Tobulėti, tobulinti ir populiarinti skubios medicinos sritį.
EMF Komanda

LOGO